Your browser is unsupported

This website is best viewed with one these browsers:

Firefox, Chromium, Safari, or Google Chrome

JavaScript is disabled

This website uses JavaScript in your browser.

Please turn it back on and refresh the page.

LocalStorage is disabled or missing

This website uses LocalStorage in your browser.

Please turn it back on and refresh the page.

ייעוץ משפטי מקוון לעובדים ומעסיקים

בדיקת טענות מיידית ופגישת ייעוץ מקוונת

התחילו בתהליך

למה צריך ייעוץ מקוון ביחסי עבודה

היחסים בין העובדים למעסיקים מייצרים דילמות ומחלוקות גם לעובד וגם למעסיק מעכשיו אין צורך לוותר או לבזבז הרבה זמן וכסף בפתרון המחלוקות. יעוץ משפטי מקוון הוא הפתרון היעיל לטיפול במחלוקות בין העובד למעסיק.

הכי נגיש, הכי הוגן, הכי פשוט, הכי משתלם.

לייעוץ המקוון ב-3 צעדים פשוטים

איך זה עובד

צעד ראשון

ספרו לנו את הפרטים והטענות של המחלוקת בין העובד למעסיק

צעד שני

עורך דין יעבור על הטענות שלכם ויעביר לכם הצעה לטיפול

צעד שלישי

ביצוע תשלום, וקבלת הטיפול המשפטי

יתרונות השירות

טיפול משפטי מקוון עדיף בכל קנה מידה על טיפול משפטי רגיל:

 • מהיר ויעיל יותר
 • חסכוני ומשתלם יותר
 • מדויק ואיכותי יותר
 • נגיש וזמין יותר

מתי צריך ייעוץ משפטי מקוון ביחסי עבודה

ייעוץ משפטי מקוון ביחסי עבודה לעובד ולמעסיק מתאים לפתרון כל סוגי הטענות:

 • דרישת זכויות בעקבות פיטורים והתפטרות
 • אפליה מחמת מין, הריון, גיל, דת, עדה, נכות וכדומה
 • התעמרות בעבודה והטרדה מינית
 • אי תשלום זכויות - חופשה, הבראה, חג, ותק וכדומה
 • מעסיק שאינו מפקיד לפנסיה פיצויים או השתלמות
 • חוסר ידיעה או חוסר הבנה לגבי זכויות וקיום תנאי עבודה
 • הכנה לשימוע, התפטרות בדין מפוטר, ושיפור תנאי עבודה
 • הפרה של הסכם העבודה ושינוי תנאי עבודה
 • כל מקרה בו המעסיק אינו מגיב לטענות שלך

הפתרון שלנו

עובדים אינם "עוד אמצעי ייצור" והעסקתם דורשת תשומת לב ראויה מצד המעסיק. ייעוץ משפטי מקוון בדיני עבודה מאפשר למעסיק ולעובד לפתור מחלוקות במהירות בקלות וביעילות.

אנו מזמינים אתכם לפתרון מקוון של המחלוקות ביחסי העבודה שתאפשר לכם לשמור על יחסי עבודה טובים במהלך העבודה וסיום נעים ונינוח של יחסי העבודה. שיתוף פעולה בין מעסיק לעובד בפתרון מחלוקות חוסך לכולם מצוקות, טרחה והוצאות.

לייעוץ המשפטי המקוון

מי אנחנו

עו"ד גל גורודיסקי, עורך דין וכלכלן, מגשר ויזם חברתי, בעל נסיון של מעל ל- 25 בניהול הליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה, בתביעות אישיות, תביעות קבוצתיות, והליכים קיבוציים. מוביל ופורץ הדרך של תחום התובענות הייצוגיות בבתי הדין לעבודה, מייצג ומייעץ לעובדים, ועדי-עובדים, וארגוני עובדים. וגם למעסיקים שמעוניינים להגיע עם העובדים לפתרון הוגן או להעריך סיכונים וסיכויים מנקודת מבטו של העובד.

עו"ד גורודיסקי, פועל על מנת להנגיש את השירות המשפטי בעולם יחסי העבודה, ולאפשר למעסיקים ולעובדים פתרונות חלופיים לניהול הליך משפטי שתוצאתו לא טובה לאף אחד. השימוש של עו"ד גל גורודיסקי במערכת של Disputec מנגיש את עולם המשפט ומקדם שינוי תפיסתי ביישוב סכסוכים בעבודה ובקהילה.

עבורינו, זאת לא רק טכנולוגיה זאת אידאולוגיה.

שאלות ותשובות

פניה ישירה לעורך דין מחייבת אותך לאתר את עורך הדין המתאים, להעביר לו את כל המידע באופן פיזי, או באימייל, לקבל ממנו הצעת מחיר לאחר שיבדוק את החומר ולנהל משא ומתן על תנאי ההתקשרות. בצורה כזאת לא ניתן לדעת אף פעם אם קיבלת את ההצעה הטובה ביותר ואם תקבל את השירות מעורך הדין המתאים ביותר.

טיפול בטענות שלך באמצעות ייעוץ משפטי מקוון מקצר למינימום את כל התהליך וחוסך לך זמן וכסף רב. הטכנולוגיה המשפטית של "מכתב למעסיק" תאפשר לך לקבל את תגובת המעסיק לטענות שלך בזמן מינימלי ובעלות קבועה וידועה מראש.

עורך הדין יעבור על הטענות שלכם וישלח לכם הצעת מחיר לטיפול, כולל העלות לשליחת מכתב מעורך דין ואפשרויות טיפול נוספות. יחד עם זאת כבר במועד משלוח הפרטים שלכם תוכלו להבטיח את המחיר שתשלמו עבור פגישת ייעוץ מקוונת עם עורך דין, כך שהעלות לפגישה בת חצי שעה יהיה 250 ש"ח בלבד.

מעסיקים ועובדים מרגישים לעיתים חוסר ביטחון בייעוץ המשפטי, בייחוד אם הוא גורר אותם להוצאות והתחייבויות כבדות משקל. הייעוץ המשפטי המקוון מאפשר לך לקבל חוות דעת שניה, לוודא שהכיוון שבחרת נכון, ולמצות את האפשרויות להגיע להסכמות. הזמינות והנגישות של הייעוץ המקוון ביחסי עבודה מאפשר לך לקבל החלטות יעילות ולחסוך כסף.

הייעוץ המשפטי המקוון בדיני עבודה, אינו מבטיח פתרון מוסכם. אבל הוא יאפשר לך להתקשר עם עורך הדין המתאים למקרה שלך, יאפשר לעורך הדין שלך לבחון את הטענות של המעסיק באופן מהיר ויעיל, ולהמשיך לטפל בך באופן מקצועי, בהתאם לשיקול דעתו המקצועי ולסיכום שתסכמו ביניכם.

עובדים שעדיין מועסקים אצל המעסיק נרתעים לפנות למעסיק באמצעות עורך דין בשל החשש למקום עבודתם. לחשש זה יש בסיס, הואיל ומעסיקים רבים רואים בעובדים שעומדים על זכויותיהם כעובדים "בעייתיים" והם אינם מעוניינים להמשיך להעסיק עובדים כאלה. לכן, עובד שפונה למעסיק בדרישה לתשלום זכויות במהלך תקופת העבודה מסתכן בקילקול מערכת היחסים עם המעסיק.

למקרים כאלה בדיוק נועד הייעוץ המשפטי המקוון. מדובר בתהליך דיסקרטי, כפוף לחיסיון עורך דין לקוח. פגישת ייעוץ מקוונת עם עורך דין מומחה בדיני עבודה תאפשר לכם, לגבש את הדרך העדיפה לטיפול בטענות שלכם.

לייעוץ המקוון

קיבלנו! נחזור אליך תוך יום עד יומיים
לא ניתן לשלוח את ההודעה
נא להזין את כל השדות
נא להזין כתובת אימייל נכונה